FUL ABS 3 Motorlu ASANSÖRLÜ HASTA KARYOLASI ÖZELLİKLERİ

  • 3 motorlu hasta karyolamız 150 kg taşıma kapasiteli olup bütün demir aksam bu kapasiteye göre dizayn edilmiştir.
  • Aşınmaz metaller kullanılmıştır.
  • 3 motorlu hasta karyolamızın üst yüzeyinde 1 mm kalınlığında özel ölçü lazer kesimli delikli 1. kalite sac kullanılmaktadır.
  • Hava delikleri sayesinde şilteniz hiç bir şekilde terleme yapmaz çürüme olmaz uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

3 Motorlu Hasta Karyolası Şiltesi

  • 3 motorlu hasta yatağı süngeri 12 cm 23 DANCE bilgisayarlı lazer kesimi yapılmıştır. Bu sayede 3 MOTORLU Hasta Karyolamızın bütün hareket fonksiyonlarına entegre bir şekilde çalışmaktadır.
  • Fermuarlı ve sıvı geçirmeyen poliüretan ham maddeden üretilmiş özel kılıfımız mevcuttur. Sıvı geçirmez kılıfımız sayesinde oluşabilecek kan, idrar sızıntısını hiçbir şekilde süngerle temas ettirmez. Bu gibi durumlarda rahatlıkla silinerek temizlenebilir ve yıkamaya gerek duyulmaz. Sıvı tutucu kılıf hasta karyolası şiltesini uzun seneler kullanmanızda ki en büyük etkendir.

Ful Abs 3 Motorlu Hasta Karyolası Motorları

  • Ful asansörlü hasta karyolamızda dünya medikal sektöründe en kaliteli ACTUATÖRLERİNİ üreten TİMOTİON marka motor kullanmaktayız birbirinden bağımsız 3 adet piston motor ve 1 adet kontrol kutusu 1 adet el kumandası şeklinde montaj yapılmaktadır. Kesinlikle arıza yapmaz sessiz çalışır 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir kendinden yağlamalı motorlar bakım gerektirmez 3 motorlu hasta karyolamızda kullandığımız 3 adet piston motorun her biri yatakta bir hareket sağlamaktadır.
  • 1 motor hasta yatağının sırt kısmını 0 dan 83 dereceye kadar kaldırıp indirmek için kullanılır.2 . motor ayak kısmını ters v şeklinde yukarı kaldırıp düz bir şekilde indirmek için kullanılır. 3. motorumuz 3 motorlu hasta yatağının en önemli motorudur hasta yatağının yukarı aşağı hareketlerini gerçekleştirmek için kullanılır.3 motorlu hasta karyolası 1 metreye kadar yükselip yatağıyla beraber 55 cm kadar inebilir

 3 Motorlu Hasta Karyolası Korkuluk Ve Başlıkları

  • 3 motorlu hasta karyolamızın sağ ve sol tarafında 2′ şer adet toplamda 4 adet bir birinden bağımsız çalışan korkulukları mevcuttur. Yan korkuluklar ABS olup temizlemesi oldukça rahattır mikrop barındırmama özelliği vardır. 4 ayrı parça olması inip binerken destek alma kolaylığı sağlar. Tamamen ithal olan korkulukları birçok üründe kullanmaktayız.
  • Ful asansörlü Hasta karyolası başlıklarımız ABS olup yurtdışından ithal edilmektedir. Bütün medikal ürünlerde kullanılan ABS  mikrop barındırmama ve rahat temizlenebilme özelliğine sahiptir. Ürün portatif olup rahatlıkla sök tak yapılabilir yumuşak dokusuyla oldukça kaliteli bir üründür.